₺19,90 KDV Dahil
₺51,87 KDV Dahil
₺4,90 KDV Dahil
₺19,37 KDV Dahil
₺4,90 KDV Dahil
₺12,87 KDV Dahil

Aksesuar Çeşitleri ile Sütyenler Çok Daha İşlevsel

İç giyimde kadınların en büyük yardımcısı olan aksesuar ürünleri pratikliği ve şıklığı bir arada sunar. Göğsünüzün yeterince büyük olmadığını düşünüyorsanız aksesuar çeşitlerimiz arasında bulunan ekstra göğüs pedlerini tercih edebilirsiniz. Bu pedler sütyenin içinde kaymaz ve göğsünüzün daha dolgun görünmesine olanak sağlar. İstediğiniz zaman takıp çıkarabileceğiniz portatif yapıya sahip olan kalp ped seçeneklerimize aksesuar kategorimizden en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Hızlı bir şekilde kilo alıp veriyorsanız sütyenlerinizi daimi olarak kullanmak için sırt genişletici agraf seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Geniş ve dar imkanları sayesinde ikili ve üçlü olarak kopçalara sahip olan agraf seçenekleri aksesuar kategorimizde sizleri bekliyor.

 

Sütyen Aksesuar Ürünlerinde Bol Çeşit

Göğsünün çok daha dolgun ve ön planda olmasını isteyenler push-up çift destek ürünlerini tercih edebilirler. Göğsün dört bir yandan desteklenmesini olanak sağlayan push-up çift destek ürünleri aksesuar kategorimizde kadınların gözdesi arasındadır. Sırt bölümü açık olan elbiseler ve dekolteli ürünler için tercih edebileceğiniz straplez yapışkanlı silikon sütyen modelleri de aksesuar kategorimizdedir. Bu ürünler bir kez alındığında sürekli olarak kullanılabilir. Yapışkanlığını zaman içerisinde kaybetmeyen desteksiz straplez yapışkanlı silikon sütyen modelleri yıkanarak tekrar kullanıma hazır hale gelir. Standart sütyenlerin içine ekstra dolgu malzemesi olarak da kullanabileceğiniz yapışkanlı silikon sütyen modelleri oldukça avantajlıdır.

 

Avantajlı Agraf Seçenekleri

Birbirinden farklı aksesuar seçeneklerinin bir arada bulunduğu Podiumm’da agraf modellerine tek tıkla sahip olabilirsiniz. İnce, orta ve kalın formlarda satışa sunulan agraf modellerine üçlü farklı setler halinde de sahip olabilirsiniz. Zengin bir aksesuar çeşitliliğine sahip olan Podiumm’da tül çamaşır yıkama fidesinden sütyen yıkama sepetine kadar ihtiyacınız olan tüm çeşitlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sütyenlerin zarar görmeden temizlenmesine olanak sağlayan yıkama topları ve çok daha fazlasına Podiumm ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. İstediğiniz sütyen aksesuar ürünlerine avantajlı fiyatlarla sahip olmak için tek tık yeter! Türkiye'nin her yerinden kargo imkanı sayesinde ihtiyacınız olan ürünlere hızlı bir şekilde ulaşabilir ve alışverişinizi kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz.