₺169,90 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil

Büstiyer Modelleri Vazgeçilmeziniz Olacak

İç giyimde sportifliğinden ödün vermek istemeyenler büstiyer modellerini tercih ediyor. Zengin ürün gamı ile günün her anında değerlendirebileceğiniz büstiyer seçeneklerine tek tek veya takım halinde sahip olabilirsiniz. Bu takımlar iç çamaşırı takımları olabileceği gibi pijama takımları da olabilir. Ev giyimine özen gösteren ve özsaygısı olan kadınların öncelikli tercihi olan büstiyer modelleri puantiyeli, fırfırlı, dantelli, çizgili ve düz gibi farklı desen seçeneklerine sahiptir. Destekli, desteksiz, balenli ve balensiz olmak üzere birbirinden farklı seçeneklere sahip olan büstiyer modellerine indirimli fiyatlarla ulaşmak için siz de Podiumm’un ayrıcalıklar dünyasına davetlisiniz. İsterseniz dantelli push-up büstiyer sabahlıklı 3'lü takımlara ulaşabilir, isterseniz de balensiz dolgusuz büstiyer takımı modellerine ulaşabilirsiniz.

 

En Özel Günlerinizde Yanınızda

En özel günlerinizde yanınızda olan Podiumm, düğününüzde de hiç giyiminize mükemmel bir dokunuş gerçekleştirmenizi sağlıyor. Dantelli, şortlu gelin takımlarından günlük kullanıma uygun büstiyer takımlarına kadar aradığınız her şeye kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz Podiumm ile ihtiyaçlarınızı avantajlı fiyatlarla karşılayacaksınız. Zengin ürün çeşitliliği ve sağlığa dost kumaşları sayesinde günün her anında değerlendirebileceğiniz ürünleri sadece ev giyiminde değil, aynı zamanda dış giyim kombinlerinde de çeşitlendirebilirsiniz. Büstiyer ve spor sütyeni olmak üzere iki farklı statüde satışa sunulan ürünler akrilik, polyester, pamuklu, saten ve modal gibi farklı kumaş türlerinden üretilir. Tasarımsal özellikleri bakımından oldukça zengin seçeneklere sahip olan ürünler halter yakadan kare yakaya, V yakadan kayık yakaya kadar birbirinden farklı seçeneklere sahiptir.

 

Zengin Kumaş Alternatifi

Kumaş alternatif ve bakımından da aradıklarınıza ulaşabileceğiniz Podiumm’da denim kumaştan örme kumaşa kadar birçok farklı kumaş çeşidine tek tıkla sahip olabilirsiniz. Üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz kadar estetik bir görünüme sahip olmanıza olanak sağlayan modelleri çok seveceksiniz. Zengin renk ve desen çeşitliliği ile her tarza hitap eden büstiyer modelleri sporda, alışverişte, iş yerinde, kısacası hayatın her yerinde değerlendirilebilir. Göğüslerinizin ağırlık oluşturmasının engelleyen büstiyer seçeneklerine ten renginden beyaza, neon renklerden siyaha kadar birçok farklı alternatifte ulaşabilirsiniz. Giyim tarzınıza en uygun olan büstiyer modellerine ulaşmak için sizde Podiumm’u tercih edebilirsiniz.