₺59,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺129,87 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺64,87 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil

Emzirme Sütyeni Rahatlığını Yaşayın

Annelerin en büyük yardımcısı emzirme sütyeni modelleri ile doğum sonrası emzirme sürecini çok rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. Pratikliği ve şıklığı bir arada sunan emzirme sütyeni seçenekleri kolayca açılıp kapanabilir kapları sayesinde sütyenin tamamını çıkartmadan bebeğinizi emzirmenize olanak sağlar. Beyaz, siyah ve ten rengi gibi farklı renk seçeneklerine sahip olan ürünler rahatlıkları ile de bilinir. Göğsünüzün hem toparlanmasına hem de rahatça işlev görmesine olanak sağlayan emzirme sütyeni seçenekleri hızlı gönderi imkanı sayesinde kısa sürede kapınıza kadar kargo ediliyor. Hem bebeğinizi emzirebileceğiniz hem de biberon pompalarını yerleştirilebileceğiniz çift taraflı açılabilir emzirme sütyeni modellerini çok seveceksiniz. Kaliteli kumaşlardan dokunan ürünler sağlığa herhangi bir zararda bulunmaz. Bebeğinizin dudakları direkt olarak göğsünüze temas edeceği için doğal ipliklerden üretilen emzirme sütyeni modelleri oldukça avantajlıdır. Her bedene uygun seçenekleri ve avantajlı fiyatlarıyla kolay ulaşılabilir olan emzirme sütyeni modelleri düz desenlerden kendinden desenli hareketli modellere kadar birçok farklı formda satışa sunulur.

 

Emzirme Dönemindeki Annelerin Favorisi

Hamile sütyeni olarak da adlandırılan emzirme sütyeni modelleri, emzirme dönemindeki anneler tarafından sıklıkla tercih edilir. Bebekler 2 yaşına kadar anne sütüne ihtiyaç duydukları için bu süreç boyunca bir kez tercih edip rahatlıkla kullanabileceğiniz emzirme sütyeni modellerine Podiumm farkıyla ulaşabilirsiniz. Sütyeni çıkarmadan direkt olarak bebeğinizi emzirebileceğiniz veya pompadan süt sağabileceğiniz ürünler balenli veya balensiz olarak satışa sunulur. İhtiyaçlarınıza en uygun olan modelleri tercih ederek pratik olan bu ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Anneler ve Bebeklerin Konforu için

Anne ve bebeğin sağlığının göz önünde bulundurularak tasarlandığı emzirme sütyeni modelleri kullanıcısına maksimum konfor sağlar. Vücuttaki değişimlere mükemmel bir şekilde uyum sağlayan ürünleri emzirme dönemi sonrasında da kullanabilirsiniz. İç bölümü pamuklu olan ürünler cildinize yumuşaklık sağlayarak rahat hareket edebilmenize olanak tanır. Hamilelik dönemi ve sonrasında göğüs bölümü ağır olan kadınlar emzirme sütyeni modelleri sayesinde ekstra yükten muzdarip muzdarip olmaz. Ağırlığın omuzun geniş bir yüzeyinin yayılmasını sağlayan modeller, annelerin rahatça hareket edebilmesine olanak tanır. Bu sayede anneler emzirme sürecini çok daha rahat bir şekilde atlatır.