₺89,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil

Gecelik ve Sabahlık Modelleri ile Şıklık Evlere Taşınıyor

Podiumm sayesinde şıklık ile rahatlık arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz. Rahatlığın ve şıklığın bir arada bulunduğu online mağazamızda her bütçeye uygun gecelik ve sabahlık modellerine ulaşabilirsiniz. Zengin ürün gamı ile her tarza hitap eden gecelik ve sabahlık çeşitlerini dışarıda da giymek isteyeceksiniz. Benzersiz modelleri ve zarif desenleri ile günün her anında üzerinizde olmasını isteyeceğiniz modelleri çok seveceksiniz. Şıklığın ve rahatlığın ulaşılabilir fiyatlarla sunulduğu online mağazamızda aradığınız gecelik ve sabahlık çeşitlerine hızlı bir şekilde sahip olacaksınız. Giyimi ve çıkarımı oldukça kolay olan gecelik ve sabahlık modelleri ile pratiklik de sizden yana olacak. Gece boyunca rahat bir uyku süreci geçirmek isteyen kadınların tercihi olan modelleri çok seveceksiniz.

 

Gecelik ve Sabahlık Modeliniz Sizi Seçsin

Her kadının bir tarzı vardır. Bu tarzı doğru bir şekilde yansıtmak için sadece sosyal yaşamdaki giysileriniz yetmez. Aynı zamanda evlerde de stilinizi yansıtabileceğiniz parçalara ihtiyacınız vardır. Evde başka, dışarıda başka bir kadın olmak istemiyorsanız gecelik ve sabahlık modellerini tercih etmelisiniz. Son derece şık olan gecelik ve sabahlık seçenekleri, günün belli bir kesiminde değil, her anında şık olmanıza olanak sağlar. Bu sayede siz de evde kendinizi salmadan ve stilinizden ödün vermeden yaşamınızı sürdürebilirsiniz. Pamuklu kumaşlardan saten kumaşa kadar dört mevsime özgü benzersiz seçeneklerin bir arada bulunduğu Podiumm’da beklentilerinizi en iyi şekilde karşılama fırsatı bulacaksınız.

 

Tek Tıkla Rahatlık Kapında

Rahatlığın adresi olan Podiumm’dan günün her saatinde gecelik ve sabahlık alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Rahat geceliğiniz ile deliksiz bir uykunun ardından, kahvaltınızı yapmadan önce sabahlığınızı üzerinize geçirip sabahın serin saatlerinden korunabilirsiniz. Uyanır uyanmaz ne giyeceğim sorunu ile uğraşmadan, konforu ön planda tutmak istiyorsanız siz de Podiumm kalitesi ile bir an önce tanışmalısınız. Zengin ürün gamı ile kırmızıdan bordoya kadar birçok farklı renk seçeneğine sahip olan gecelik ve sabahlık modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Düz renklerden sıkılanlar için özgün desenlerin bir arada olduğu gecelik ve sabahlık modellerini de tercih edebilirsiniz.