₺29,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
₺65,61 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil

Jartiyer Çorabı Farkını Yaşayın

Piyasaya çıktığı ilk dönemlerde bir iç çamaşırı olarak nitelendirilen, günümüzde ise birer aksesuar olarak kullanılan jartiyer çorabı çeşitleri, jartiyer ile tutturulan ürünlerdir. Gelin takımları başta olmak üzere dantelden deriye kadar birçok iç çamaşırı takımı ile birlikte kullanılabilen jartiyer çorabı modelleri oldukça kullanışlıdır. Ürünleri set halinde satın alabileceğiniz gibi tek tek de sahip olabilirsiniz. Bacak, bel ve basene sıkı bir şekilde oturan kumaş bant olarak nitelendirilen jartiyer ile tutturulan çoraplar, bu sayede kaymazlar. Aynı zamanda estetik ve albenili bir görünümün oluşmasına olanak sağlayan jartiyer çorabı modelleri mus, deri, dantel ve diğer materyallerden üretilebilir. Tarzınıza ve kişiliğinize en uygun olan modelleri tercih ederek Podiumm ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz.

 

Çekiciliğin Diğer Adı Jartiyer Çorabı

Bir nevi çekicilik mekanizması olarak nitelendirilen jartiyer çorabı külotlu çoraplara göre daha sağlıklıdır. Külotlu çoraplarda genital bölge havasız kaldığı için gün boyunca rahatsızlık hissi verebilir. Ay bölümünü kapatmayan jartiyer çorabı modelleri ise bu özelliği ile daha sağlıklı olarak nitelendirilir. Bu modeller dizin üstünde biter. Bu sayede eteklerin altından görünmez. Gizemli ve seksi hissetmek isteyen kadınların tercihi olan jartiyer çorabı çeşitleri, kırmızıdan maviye, siyahtan ekruya kadar oldukça geniş bir renk skalasına sahiptir. Bu ürünler sadece jartiyer ile tutturulmak zorunda değildir, tek başına da kullanılabilir. İster sadece kendinizin göreceği isterseniz de en özel anlarınız için tercih edebileceğiniz jartiyer çorabı çeşitler pozitif enerji ile dolmanızı sağlar. Öz güveninizi artırmanıza olanak sağlayan seçenekler, seksepalitenin temsilcileri arasındadır.

 

Her Vücut Tipine Uygun Jartiyer Çorabı

Bedenli veya standart beden seçenekleri ile her bacak kalınlığına mükemmel bir şekilde uyum sağlayan jartiyer çorabı modelleri, bu özellikleri ile fazlalıkların çorap dışına taşmasını engeller. Kolay bir şekilde giyilip çıkarılabilen jartiyer çorabı modellerinde sağlamlık ve estetiği bir arada bulmak isteyenlerin tercihidir. Benzersiz modeller ile tek kullanımlık değil, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz kalitedeki jartiyer çorabı modellerine ulaşmak için siz de Podiumm kalitesi ile tanışabilirsiniz. Günün her saatinde kesintisiz alışveriş deneyimi için online mağazamıza bekleriz.