₺149,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺129,87 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺77,87 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil

Korse Seçenekleri ile Dilediğinizi Giyin

Her kadın kusursuz görünmek ister. Genetik faktörler ve beslenme alışkanlıkları gibi etkenler her zaman istediğiniz gibi görünmenize izin vermez. Bu gibi kurumlarda korse seçenekleri en iyi yardımcınız olacaktır. İstediğinizi giymek, bunu yaparken de kusursuz görünmek için tercih edeceğiniz korse modellerini çok seveceksiniz. Siyah, beyaz ve ten rengi başta olmak üzere birçok farklı renk seçeneğinde üretilen korse seçenekleri, desen bakımından da zengindir. Partnerinizin korse olduğunu dahi anlamayacağı dantelli modeller, ürünlerin sanki şık bir iç giyim ürünüymüş gibi görünmesini sağlayacak. Fazlalıklarınızın bulunduğu her bölge için özel olarak üretilen seçeneklere tek tıkla ulaşacak avantajlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Fazlalıklar Artık Sorun Değil

Fazlalıklarınızın mükemmel bir şekilde gizlenmesine olanak sağlayan korse modelleri aynı zamanda vücudunuzun toparlanmasına da olanak sağlar. Doğumdan sonra göbeğin sarkmaması için tercih edilen lohusa korse seçenekleri, elbiselerin mükemmel bir şekilde görünmesine olanak sağlayan etek korse modelleri, kendiliğinden korseli ve bacakları incelten taytlar ve çok daha fazlasına Podiumm ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Podiumm’un zengin ürün gamı arasından seçimlerinizi yaparak kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza özel olarak üretilen seçeneklerin içerisinde yok yok. Sadece üst kol bölgenizin incelmesini sağlayan termal korseler, basen bölgenizin gizlenmesine olanak sağlayan yüksek bel korseler ve çok daha fazlasına tek bir tık ile sahip olmak mümkün.

 

İnceltici Korse Modelleri Kurtarıcınız Olacak

İstediğiniz bölgenin adından bir veya iki beden incelmesine olanak sağlayan modeller, nefes alabilen yapısı sayesinde gün içerisinde terlemenizi, dolayısı ile ıslaklık hissinin oluşumunu engeller. Mevcuttaki terin hızlı bir şekilde emilmesine olanak sağlayan seçenekler hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Kaplı ve kapsız seçeneklere sahip olan korse modelleri arasından ihtiyacınıza en uygun olanları sepetinize ekleyebilir ve birkaç dakika içerisinde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Zengin ürün gamı ve rekabetçi fiyatları ile ihtiyacınız olan korse seçeneklerine tek tıkla ulaşmanızı sağlayan Podiumm ile zamansız tasarımlara sahip olacaksınız. Her kadının gardırobunda olması gereken korse modelleri bedenli olduğu için geniş bir hedef kitleye hitap eder. Siz de aradıklarınıza hızlıca ulaşmak için Podiumm’u tercih edin.