₺89,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺116,87 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺129,87 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺116,87 KDV Dahil

Straplez Sütyen Farkını Yaşayın

Özellikle yaz aylarında tercih edilen straplez sütyen modelleri kadınların en büyük yardımcılarından bir tanesidir. Vücudun fit ve şık görünmesine olanak sağlayan ürünler askısız oldukları için dekolteli giysilerle de mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Destekli, desteksiz, balenli, balensiz gibi birbirinden farklı seçeneklere sahip olan ürünler askılı olarak da kullanılabilir. Straplez üstler, abiyeler, askılı elbiselere mükemmel bir şekilde uyum sağlayan ürünler sayesinde giysilerinizin kusursuz görünmesini sağlayabilirsiniz. Askıları tamamen çıkabilen ve giysilerin içinden görünmeyen straplez sütyen modelleri konforlu ve şık bir gün için gerek duyduğunuz en önemli iç giyim ürünleri arasındadır.

 

Giysiler Onunla Çok Daha Şık

Düşük omuzlu, tek omuzlu veya askısız giysilerin çok daha zarif görünmesine olanak sağlayan straplez sütyen modelleri sunduğu görsel şıklık sayesinde kombinlerinizin mükemmel görülmesine olanak tanır. Askılı modellerde bulunan askılar belirli bir süre sonra omuzlara baskı yapabilir. Bu da kişinin rahatsızlık hissetmenize neden olur. Straplez sütyen modellerinde ise böyle bir problem yoktur. Direkt olarak göğüs tarafından tutulan straplez sütyen modelleri dört mevsim boyunca kullanılabilir. Üzerinizden çıkartmak istemeyeceğiniz kadar rahat olan ve her tarza uygun olan modelleri sayesinde ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacağınızı Podiumm’da kendinizi daha iyi hissedeceğiniz modellere sahip olabilirsiniz. Derin göğüs dekoltesi olan elbiseler veya sütyen askısının belli olmasını istemediğiniz dönemlerde de tercih edebileceğiniz ürünler gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılar.

 

Toparlayıcı Straplez Sütyen Modelleri

Sarkık göğüslerden küçük göğüslere kadar herkes için oldukça uygun olan straplez sütyen modelleri Podiumm farkıyla sizlere sunuluyor. Avantajlı fiyat, geniş renk seçenekleri ve desen çeşitliliği bakımından zengin olan ürünler sayesinde kendinizi her gün şık hissedeceksiniz. Teknolojik dizaynı sayesinde pratik bir şekilde kullanabileceğiniz straplez sütyen modelleri günün her anında şık ve rahat hissetmenize olanak tanır. Vücut tipinize uygun birbirinden farklı straplez sütyen modellerinin bulunduğu Podiumm’da göğsünüzün şeklini koruyarak toparlanmasına da olanak sağlar kurdeleli, dantelli, kendinden desenli ve saten gibi farklı detaylar ile zenginleştirilen straplez sütyen seçeneklerine sahip olacaksınız. Bu ürünler hem pratik hem de estetik görünümleri ile kadınların öncelikli tercihidir.