₺149,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺179,90 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil

VÜCUT ÇORABI İLE TUTKUNU ARTTIR

Biz kadınların en çok kullandığı aksesuarlardan biri de kuşkusuz vücut çorabı.

Tulum misali vücudunu saran, tüm seksi hatlarını ortaya çıkaran fileli vücut çorabı, dantelli vücut çorabı ve partnerinin karşındaki arzusu.

Hayal dünyanı genişlet. Kadınsı duyguları en üst safhada yaşatacak ürünler için podiumm.net file ve transparan vücut çoraplarını sunuyor. Asilliğin, tutkunun ve saflığın simgesi siyah, kırmızı ve beyaz vücut çorabının vazgeçilmez renkleri.

Vücut çorabının boyun boşluğundan içine girecek şekilde avuç içinde toparlayarak önce ayaklar çorabın ayak kısmına yerleştirilir ve avuç içinde toparlanan kısım yukarı doğru serbest bırakılıp çekilerek giyme işlemi gerçekleştirilir. Artık geceye hazırsın.

Dişiliğini ortaya çıkartmaktan korkma.

Kadın demek dişi demek.

 

Vücut Çorabı Seçenekleri ve Fiyatı

Fiyatını düşünmeden alışveriş yapacağınız vücut çorap adresiniz podiumm.net

Ucuz fiyat politikası ile bütçeni sarsmadan alışveriş yapacağın istediğin vücut çorabı modellerine ulaşabileceğin mağazamız her zaman seni düşünüyor.

Vücuduna seviyorsun ve hatlarını öne çıkarmak istiyorsun. Vücut çorabı tüm isteklerine cevap veriyor. Bütün vücudunu kaplayan vücut çorabı seni partnerini heyecanlandıracak.

Sen kadınsın, sen iddia demeksin. İddianı ortaya koy ve büyük beden vücut çoraplarına göz at.

Zarifçe tek tek işlenmiş iddialı parçalar senin iddianla buluşuyor ve zarifliğini daha da ön plana çıkartıyor.

Vücut çorabı file görünümüyle daha da ilgi çekici hale geliyor. Kaliteli ürün deyince akla gelen vücut çorabı hem eğlenceli hem de ilişkini tekdüzelikten kurtaran, canlı tutan bir üründür.

 

Çeşitleri

Vücudunla bütünleşen fantezi vücut çorabı farklı modellerde, farklı tasarımlarla mağazamızda yer alıyor. Bazı vücut çoraplarında dekolte bölgeleri açık bırakılarak farklı bir görünüm elde edilmiştir. Tercih oranına bakılırsa senin de dikkatini çekmiş.

Farklı olduğunu partnerine göstermenin tam zamanı. Vücut çorabı partnerinin ilgisini çekecek ve hayatınıza yeni bir renk gelecek.

Vücut çorabı farklı görünümüyle, tarzıyla, uygun fiyatıyla, seksiliğiyle, sıra dışılığıyla çeşit çeşit dolabımda yer alsın diyorsan adresin podiumm.net